![🏹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f3f9.png)
![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9/1.5/16/1f3af.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇸🇮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1.5/16/1f1f8_1f1ee.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f467.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🧑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1.5/16/1f9d1.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1.5/16/1f469.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🇹🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1.5/16/1f1f9_1f1f7.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1.5/16/1f3c5.png)
![🧔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1.5/16/1f9d4.png)
Команда чоловіків в складі КОЖОКАРЬ Іван (Чернівецька), ОВЧИННІКОВ Артем та ЛІСНЯК Владислав (Сумська) вітчайдушно боролись за бронзові нагороди і поступились лише в перестрілці команді Італії ![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1.5/16/1f3c5.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1.5/16/1f469.png)
У стрільбі з блочного лука в складі українські дівчата ШКЛЯР Ксенія, КАРДАШ Вікторія (м.Київ) та ХОМУТОВСЬКА Ольга (Житомирська) лише один “1 бал” віддалив їх від “бронзи”, яка у підсумку дісталась лучницями збірної Італії
.
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f467.png)
![🧑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1.5/16/1f9d1.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🇹🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1.5/16/1f1f9_1f1f7.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1.5/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1.5/16/1f469.png)
ПАВЛОВА Анастасія (Херсонська) яка перемогла представницю нашої команди МАРЧЕНКО Вероніку (Львівська), яка посіла
4 місце
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)