Меню Закрити

 

 Результати змагань за 2024 рік

Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг)

24-28.01.24 м. Львів

Кадетський турнір “Кадетський турнір пам’яті ЗТУ Морозова В.Ю.” (IV ранг)

16-19.02.23 м. Харків

Чемпіонат Європи в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІ ранг)

19-24.02.24 Хорватія

Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів та молодших (IV ранг)

26.02-01.03.24 м. Черкаси

Всеукраїнські змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг) (1-2 день) (3-4 день)

08-12.03.24 м. Львів

Всеукраїнські змагання серед сильніших спортсменів (юніори та кадети) (ІІІ,ранг) (1-2 день) (3 день)

15-17.03.24 м. Лульк

Міжнародний турнір “Кахраман Багатир”

03-07.04.24 Туреччина

І етап Кубку Європи серед юніорів та кадетів (II ранг)

15-21.04.24 Болгарія

Чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР (ІІІ ранг)

20.24.04.24 м. Чернівці

І етап Кубку світу  (ІІ ранг)

23-28.04.24 Китай

Літня Гімназіада України (ІІІ ранг) (2007-2009 р.н.)

26-29.04.24 м. Львів

Відкрите всеукраїнське змагання “Олімпійські надії” (IV ранг) 

29.04-03.05.24 м. Львів

Чемпіонат Європи (ІІ ранг)

05-12.05.24 Німеччина

Відкрите всеукраїнське змагання “Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана” (ІІІ ранг)

11-14.05.24 м. Харків

Міжнародний турнір “Вероніка Кап”

16-19.05.23 Словенія

ІІ етап Кубку світу (ІІ ранг)

21-26.05.24 Південна Корея

Літня універсіада України (ІІІ ранг)

30.05-02.06.24 м. Львів

Чемпіонат України серед  юніорів та кадетів (IV ранг)

02-06.06.24 м. Львів

І етап Гран-Прі Європи  (ІІ ранг)

03-08.06.24 Хорватія


ІІІ етап Кубку світу (ІІ ранг)
18-23.06.24 Туреччина

І етап Кубку України “Кубок Буковини” (ІІІ ранг)

20-23.06.24 м. Чернівці 

Меморіал Ірини Шидловської (ІІ ранг)

28-30.06.24 Польща

ІІ етап Кубку України присвячене пам’яті ЗТУ Кокота Б.З.  (ІІІ ранг)

03-07.07.24 м. Львів

Чемпіонат Європи серед юніорів та кадетів (II ранг)

08-15.07.24 Румунія

Відкрите всеукраїнське змагання  “Кубок Сіверщини” серед юніорів та кадетів (III,ІV ранг)

12-15.07.24 м. Чернігів

ХХХІІІ літні Олімпійські ігри (I ранг)

31.07-06.08.24 Франція

ІІІ етап Кубку України “Стріли Слобожанщини”  (ІІІ ранг)

09-13.08.24 м. Харків

Чемпіонат України серед дорослих (ІІІ ранг)

23-28.08.24 м. Львів

Міжнародне змагання “Золота Осінь” серед дорослих та кадетів (ІІ ранг)

09-14.09.24 м. Львів

Фінал Кубку України серед дорослих (ІІІ ранг)

04-07.10.24 м. Чернівці

Всеукраїнське змагання “Київські вогні” (III-IV ранг)

25-28.10.24 м. Київ

Кубок України в приміщенні серед дорослих (ІІІ ранг)

22-25.11.24 м. Львів

Всеукраїнське змагання присвячене пам’яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша (III ранг)

20-22.12.24 м. Львів