Меню Закрити

 

 Результати змагань за 2020 рік

Відкритe всеукраїнське змагання “Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана” (III ранг) 

09-12.01.20 м. Харків

Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг)

25-31.01.20 м. Харків

Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2003-2005, 2006 року народження та молодших (IVранг)

19-22.02.20 м. Черкаси

Всеукраїнське змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг)

19-23.03.20 м. Харків

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Міжнародний турнір Кахраман Багатир (ІІ ранг)

01-05.04.20 Туреччина

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Чемпіонат України серед дорослих (IІІ ранг)

19-25.04.20 м. Нова Каховка

!!! ВІДМІНЕНО !!!

І етап Кубку світу  (ІІ ранг)

20-26.04.20 Гватемала

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Всеукраїнське змагання “Кубок міського голови м. Харкова” серед дорослих (ІІІ ранг)

30.04-03.05.20 м. Харків

!!! ВІДМІНЕНО !!!

ІІ етап Кубку світу  (ІІ ранг)

04-10.05.20 Китай

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Відкрите всеукраїнське змагання “Олімпійські надії”  (IV ранг)

11-16.05.20 м. Львів

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Чемпіонат Європи (ІІ ранг)

2026.05.20 Туреччина

!!! ВІДМІНЕНО !!!

І етап Кубку України “Кубок м. Чернівці” (ІІІ ранг)

28-31.05.20 м. Чернівці

Гран-Прі Європи (ІІ ранг)

09-13.06.20 Хорватія

!!! ВІДМІНЕНО !!!

Чемпіонат України серед кадетів 2003-2005, 2006 року народження та молодших (IV) зі стрільби з лука

17-21.06.20 м. Чернівці

ІІІ етап Кубку світу (ІІ ранг)

21-28.06.20 Німеччина

Чемпіонат України серед юніорів 2000 р.н. та молодших  (IV ранг)

22-06.06.20 м. Львів

ІІ етап Кубку України присвячене пам’яті ЗТУ Кокота Б.З.  (ІІІ ранг)

26.06-01.07.20 м. Львів

Етап Кубку Європи серед юніорів та кадетів  (II ранг)

06-11.07.20 Румунія

Відкрите всеукраїнське змагання  “Кубок Сівершіни” серед юніорів та кадетів (III,ІV ранг)

23-26.07.20 м. Чернігів

ХХХІІ літні Олімпійські ігри (I ранг)

24.07-01.08.20 Японія

Чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР (ІІІ-IV ранг)

03-08.08.20 м. Нова Каховка

Чемпіонат Європи серед юніорів та кадетів  (II ранг)

17-22.08.20 Великобританія

ІІІ етап Кубку України “Стріли Слобожанщини”  (ІІІ ранг)

27-30.08.20 м. Харків

Міжнародне змагання “Золота Осінь” серед дорослих та кадетів (ІІ ранг)

07-12.09.20 м. Львів

Фінал Кубку світу (ІІ ранг)

26-27.09.20 Данія

Фінал Кубку  України серед дорослих (ІІІ ранг)

02-05.10.20 м. Нова Каховка

Всеукраїнське змагання “Київські вогні” (III-IV ранг)

30.10-02.11.20 м. Київ

Кубок України в приміщенні серед дорослих (ІІІ ранг)

23-28.11.20 м. Львів

Всеукраїнський турнір “Кадетський турнір пам’яті ЗТУ Морозова В.Ю.” 2003 року народження та молодших (III ранг)

04-06.12.20 м. Харків

Всеукраїнське змагання присвячене пам’яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша (III ранг)

20-22.12.20 м. Львів